Jezdecká škola Josefíny Nesvadbové

Jezdecká škola a školička, Chov a výcvik koní, Koněm vedená terapie, Yoga v sedle, Bachova Květová terapie, Harmonizační yoga a Vedené meditace.

Kurzy

Semináře se odehrávají u nás ve Výhledně v kopcích nad Berounem, kde máme veškeré potřebné zázemí pro 10 osob. Program je vždy pestrý :-) Jedná li se o třídenní kurz, tak se v pátek sjedeme okolo 16:00 a seminář zahájíme u čaje či kávy. Vzájemně si popovídáme a to zpravidla pod stromem na dvoře :-) uděláme si krátký úvod do meditace a páteční program před večeří zakončíme čínským ozdravným cvičením Qi Gongem.

V sobotu ráno začínáme yogou v krajině, dále nás čeká snídaně, Koněm vedená terapie, oběd, meditace, četba a den před večeří uzavírá povídání o Bachově květové terapii.

V neděli ráno se vydáme na oblíbenou meditaci v chůzi a mauně, po návratu posnídáme a navážeme na program seminářem o autoregresi, obědem a závěrečnou meditaci se sdílením dojmů z celého víkendu :-) Vaříme si sami, často netradiční chutná jídla na všechny možné i nemožné způsoby:-) Program vždy přizpůsobujeme Vám, takže nevzniká žádné tření… Atmosféra a parta se nám pokaždé sejde bezvadná a večery tak trávíme u dobrého vína :-)

Takže pokud budete mít chuť přijet, tak Vás rádi přivítáme.

Přihlásit se můžete na e-mailu: atmama.therapy@gmail.com